У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Канкринівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Канкринівка:

Поточний розклад електричок Дачна - Канкринівка включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 05 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Канкринівка о 06 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6910 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Дачна і Канкринівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 1141 Км(18.50), 1132 Км(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Канкринівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Канкринівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Канкринівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Канкринівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Канкринівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Канкринівка — Дачна