У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Плавні-Вантажні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Плавні-Вантажні:

Поточний розклад електричок Дачна - Плавні-Вантажні включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 45 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Плавні-Вантажні о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6506 сполученням Пришиб - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Дачна і Плавні-Вантажні цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Плавні-Вантажні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Плавні-Вантажні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Плавні-Вантажні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Плавні-Вантажні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Плавні-Вантажні

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Плавні-Вантажні — Дачна