У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Кваси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Кваси:

Поточний розклад електричок Дачник - Кваси включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 49 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Кваси о 12 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 23 хв. Між станціями Дачник і Кваси цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Тисменичани(08.56), Лойова(09.46), Яремче(10.17), Ворохта(11.06), Свидовець(11.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Кваси, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Кваси ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Кваси можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.49
Дачник
12.12
Кваси
3 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Кваси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Кваси

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кваси — Дачник