У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачник - Татарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачник - Татарів:

Поточний розклад електричок Дачник - Татарів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 49 хв зі станції Дачник і прибуває на станцію Татарів о 10 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402-6401 сполученням Івано-Франківськ - Ворохта, в цьому випадку поїздка займе 2 г 9 хв. Між станціями Дачник і Татарів цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Тисменичани(21.24), Надвірна(21.54), Делятин(22.29), Ямна(22.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачник - Татарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачник Татарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачник - Татарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 08.49
Дачник
10.52
Татарів
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6402-6401 Івано-Франківськ Ворохта 21.17
Дачник
23.26
Татарів
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачник -Татарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачник — Татарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Татарів — Дачник