У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Барвенкове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Барвенкове:

Розклад поїздів Дарниця Барвенкове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Барвенкове найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Барвенкове прибувають вони відповідно о 08.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Барвенкове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Барвенкове складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Барвенкове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
126КШ Київ Костянтинівка 22.46
Дарниця
08.30
Барвенкове
9 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Барвенкове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Барвенкове — Дарниця