У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Білокоровичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Білокоровичі:

Розклад поїздів Дарниця Білокоровичі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Білокоровичі найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.49 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Білокоровичі прибувають вони відповідно о 19.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Білокоровичі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Білокоровичі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Білокоровичі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142П Бахмут Львів 12.49
Дарниця
19.20
Білокоровичі
6 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Білокоровичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Білокоровичі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Білокоровичі — Дарниця