У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Чарторийськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Чарторийськ:

Розклад поїздів Дарниця Чарторийськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Чарторийськ найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Остки, Рокитне-Волинське, Томашгород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.49 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Чарторийськ прибувають вони відповідно о 23.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Чарторийськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Чарторийськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Чарторийськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142П Бахмут Львів 12.49
Дарниця
23.05
Чарторийськ
10 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Чарторийськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Чарторийськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чарторийськ — Дарниця