У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Черемушки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Черемушки:

Поточний розклад електричок Дарниця - Черемушки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 41 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Черемушки о 18 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 896 сполученням Київ-Волинський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 2 г 39 хв. Між станціями Дарниця і Черемушки цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Бровари(15.57), Ніжин(17.12), Плиски(18.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Черемушки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Черемушки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Черемушки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
896Ш Київ Шостка 15.41
Дарниця
18.20
Черемушки
2 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Київ Конотоп 15.41
Дарниця
18.20
Черемушки
2 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Черемушки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Черемушки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Черемушки — Дарниця