У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Червоноград
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Червоноград:

Розклад поїздів Дарниця Червоноград на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Червоноград найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Вараш, Іваничі, Володимир-Волинскький, Турійськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.49 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Червоноград прибувають вони відповідно о 02.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Червоноград є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Червоноград складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Червоноград можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142П Бахмут Львів 12.49
Дарниця
02.45
Червоноград
13 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Червоноград

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Червоноград — Дарниця