У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Гнівань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Гнівань:

Розклад поїздів Дарниця Гнівань на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Гнівань найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.47 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Гнівань прибувають вони відповідно о 09.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Гнівань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Гнівань складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Гнівань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138П Сватово Хмельницький 04.47
Дарниця
09.46
Гнівань
4 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
138Д Лисичанськ Хмельницький 04.47
Дарниця
09.46
Гнівань
4 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Гнівань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Гнівань

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гнівань — Дарниця