У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Гоголеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Гоголеве:

Розклад поїздів Дарниця Гоголеве на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Гоголеве найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.42 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Гоголеве прибувають вони відповідно о 03.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Гоголеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Гоголеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Гоголеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138К Хмельницький Сватово 23.42
Дарниця
03.47
Гоголеве
4 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
138К Хмельницький Лисичанськ 23.42
Дарниця
03.47
Гоголеве
4 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Гоголеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Гоголеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гоголеве — Дарниця