У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Гомель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Гомель:

Розклад поїздів Дарниця Гомель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Гомель найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.37 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Гомель-Пас. прибувають вони відповідно о 08.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Гомель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Гомель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Гомель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Ш Одеса Мінськ 02.37
Дарниця
08.43
Гомель-Пас.
6 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Гомель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Гомель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гомель — Дарниця