У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Костянтинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Костянтинівка:

Розклад поїздів Дарниця Костянтинівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Костянтинівка найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.28, 22.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Костянтинівка прибувають вони відповідно о 12.46, 10.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Костянтинівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Костянтинівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Костянтинівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
712К Київ Костянтинівка 06.28
Дарниця
12.46
Костянтинівка
6 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
126КШ Київ Костянтинівка 22.46
Дарниця
10.05
Костянтинівка
11 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Костянтинівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Костянтинівка — Дарниця