У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Красноград
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Красноград:

Розклад поїздів Дарниця Красноград на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Красноград найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Полтава-Киівська, Бориспіль, Гребінка, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.28, 22.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Красноград прибувають вони відповідно о 10.26, 05.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Красноград є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Красноград складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Красноград можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
712К Київ Костянтинівка 06.28
Дарниця
10.26
Красноград
3 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
126КШ Київ Костянтинівка 22.46
Дарниця
05.50
Красноград
7 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Красноград

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красноград — Дарниця