У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Красний Лиман
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Красний Лиман:

Розклад поїздів Дарниця Красний Лиман на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Красний Лиман найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Яреськи, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Красний Лиман прибувають вони відповідно о 17.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Красний Лиман є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Красний Лиман складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Красний Лиман можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Львів Бахмут 06.46
Дарниця
17.47
Красний Лиман
11 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Красний Лиман

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красний Лиман — Дарниця