У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Куземівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Куземівка:

Розклад поїздів Дарниця Куземівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Куземівка найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.42 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Куземівка прибувають вони відповідно о 11.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Куземівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Куземівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Куземівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138К Хмельницький Сватово 23.42
Дарниця
11.52
Куземівка
12 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
138К Хмельницький Лисичанськ 23.42
Дарниця
11.52
Куземівка
12 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Куземівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Куземівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Куземівка — Дарниця