У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Кислівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Кислівка:

Розклад поїздів Дарниця Кислівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Кислівка найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.42 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Кислівка прибувають вони відповідно о 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Кислівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Кислівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Кислівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138К Хмельницький Сватово 23.42
Дарниця
11.32
Кислівка
11 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
138К Хмельницький Лисичанськ 23.42
Дарниця
11.32
Кислівка
11 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Кислівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Кислівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кислівка — Дарниця