У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Мінськ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Мінськ-Пас.:

Розклад поїздів Дарниця Мінськ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Мінськ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.37 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Мінськ-Пас. прибувають вони відповідно о 13.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Мінськ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Мінськ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Мінськ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Ш Одеса Мінськ 02.37
Дарниця
13.48
Мінськ-Пас.
11 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Мінськ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мінськ-Пас. — Дарниця