У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Подільськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Подільськ:

Розклад поїздів Дарниця Подільськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Подільськ найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 01.37 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 08.40, 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Подільськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Подільськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 00.37
Дарниця
08.40
Подільськ-Жм.
8 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 01.37
Дарниця
09.30
Подільськ-Жм.
7 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Подільськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ — Дарниця