У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Попудренко
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Попудренко:

Поточний розклад електричок Дарниця - Попудренко включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 16 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Попудренко о 15 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Дарниця і Попудренко цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Депо Дарниця(16.59), Квітневий(17.19), Семиполки(17.54), Макарівка(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Попудренко, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Попудренко ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Попудренко можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Попудренко можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Попудренко

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Попудренко — Дарниця