У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Приостерний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Приостерний:

Поточний розклад електричок Дарниця - Приостерний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 41 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Приостерний о 17 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 896 сполученням Київ-Волинський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Дарниця і Приостерний цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Бровари(15.57), Ніжин(17.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Приостерний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Приостерний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Приостерний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
896Ш Київ Шостка 15.41
Дарниця
17.36
Приостерний
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Київ Конотоп 15.41
Дарниця
17.36
Приостерний
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Приостерний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Приостерний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Приостерний — Дарниця