У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Путійська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Путійська:

Поточний розклад електричок Дарниця - Путійська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Путійська о 14 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 888Л сполученням Київ-Волинський - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 12 хв. Між станціями Дарниця і Путійська цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Бровари(10.28), Плиски(12.21), Залізобетонний(13.43), В'язове(14.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Путійська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Путійська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Путійська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
888Л Київ Ворожба 10.12
Дарниця
14.24
Путійська
4 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Путійська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Путійська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Путійська — Дарниця