У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Сіверськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Сіверськ:

Розклад поїздів Дарниця Сіверськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Сіверськ найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Яреськи, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Сіверськ прибувають вони відповідно о 18.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Сіверськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Сіверськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Сіверськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Л Львів Бахмут 06.46
Дарниця
18.12
Сіверськ
11 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Сіверськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Сіверськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сіверськ — Дарниця