У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Супрунівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Супрунівка:

Розклад поїздів Дарниця Супрунівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Супрунівка найчастіше зупиняються на станціях Гребінка, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.42 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Супрунівка прибувають вони відповідно о 04.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Супрунівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Супрунівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Супрунівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
138К Хмельницький Лисичанськ 23.42
Дарниця
04.51
Супрунівка
5 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Супрунівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .