У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Вапнярка:

Розклад поїздів Дарниця Вапнярка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Вапнярка найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 01.37 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Вапнярка прибувають вони відповідно о 06.59, 07.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Вапнярка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Вапнярка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Вапнярка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 00.37
Дарниця
06.59
Вапнярка
6 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 01.37
Дарниця
07.53
Вапнярка
6 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Вапнярка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вапнярка — Дарниця