У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Зернове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дарниця - Зернове:

Поточний розклад електричок Дарниця - Зернове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 43 хв зі станції Дарниця і прибуває на станцію Зернове о 22 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 884К сполученням Фастів-1 - Зернове, в цьому випадку поїздка займе 5 г 13 хв. Між станціями Дарниця і Зернове цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Бровари(17.55), Крути(19.28), Халимонове(20.25), Кролевець(21.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дарниця - Зернове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дарниця Зернове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дарниця - Зернове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
884К Фастів Зернове 17.43
Дарниця
22.56
Зернове
5 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дарниця -Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Зернове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зернове — Дарниця