У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве - Шляхопровід
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дебальцеве - Шляхопровід:

Поточний розклад електричок Дебальцеве - Шляхопровід включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 00 хв зі станції Дебальцеве і прибуває на станцію Шляхопровід о 15 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324/6323 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Дебальцеве і Шляхопровід цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Абрикосовий(14.05), Вуглегірськ(14.24), 6 Км(14.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дебальцеве - Шляхопровід, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дебальцеве Шляхопровід ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дебальцеве - Шляхопровід можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302/6301 Дебальцеве Ясинувата 05.23
Дебальцеве
06.57
Шляхопровід
1 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6324/6323 Дебальцеве Ясинувата 14.00
Дебальцеве
15.34
Шляхопровід
1 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дебальцеве -Шляхопровід можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебальцеве — Шляхопровід

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шляхопровід — Дебальцеве