У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Демечер
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Демечер:

Розклад поїздів Дебрецен Демечер на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Демечер найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.37 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Демечер прибувають вони відповідно о 23.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Демечер є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Демечер складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Демечер можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
147Д Відень Київ 22.37
Дебрецен
23.38
Демечер
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Чоп 22.37
Дебрецен
23.38
Демечер
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Демечер можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Демечер

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Демечер — Дебрецен