З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Терексентмиклош
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Терексентмиклош:

Розклад поїздів Дебрецен Терексентмиклош на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Терексентмиклош найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Терексентмиклош прибувають вони відповідно о 06.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Терексентмиклош є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Терексентмиклош складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Терексентмиклош можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
06.40
Терексентмиклош
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Відень 05.35
Дебрецен
06.40
Терексентмиклош
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
06.40
Терексентмиклош
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Терексентмиклош можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Терексентмиклош

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Терексентмиклош — Дебрецен