У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Бердичів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Бердичів(всі вокзали):

Розклад поїздів Делятин Бердичів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Бердичів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Львів, Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Бердичів прибувають вони відповідно о 15.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Бердичів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Бердичів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Бердичів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
15.13
Бердичів
11 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Бердичів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бердичів(всі вокзали) — Делятин