У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Біла Криниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Біла Криниця:

Розклад поїздів Делятин Біла Криниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Біла Криниця найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Кривин, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Біла Криниця прибувають вони відповідно о 04.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Біла Криниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Біла Криниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Біла Криниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
04.07
Біла Криниця
1 д 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Біла Криниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Біла Криниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Біла Криниця — Делятин