У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Долинська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Долинська:

Розклад поїздів Делятин Долинська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Долинська найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Радивилів, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Долинська прибувають вони відповідно о 23.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Долинська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Долинська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Долинська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
23.05
Долинська
19 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Долинська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Долинська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Долинська — Делятин