У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Херсон:

Розклад поїздів Делятин Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 25 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Херсон найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Славута-1, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 04.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
04.57
Херсон
1 д 1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Делятин