У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Київ-Пас.:

Розклад поїздів Делятин Київ-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Київ-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.22 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Київ-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Київ-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Делятин - Київ-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
244 Рахів Київ 20.22
Делятин
08.48
Київ-Пас.
12 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Київ-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ-Пас. — Делятин