З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Персенківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Персенківка:

Розклад поїздів Делятин Персенківка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Персенківка найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Хриплин, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Персенківка прибувають вони відповідно о 08.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Персенківка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Персенківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Делятин - Персенківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606Л Рахів Львів 04.14
Делятин
08.12
Персенківка
3 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Персенківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Персенківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Персенківка — Делятин