У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Підзамче:

Розклад поїздів Делятин Підзамче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Підзамче найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Хриплин, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Підзамче прибувають вони відповідно о 09.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Підзамче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Підзамче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
09.12
Підзамче
5 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Підзамче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підзамче — Делятин