У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Татарів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Делятин - Татарів:

Розклад поїздів і електричок Делятин - Татарів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Делятин вранці о 07 г 21 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 08 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Делятин о 22 г 31 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Делятин до пункту прибуття Татарів становить 0 г 50 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 47 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 55 хв.
Деякі поїзди від станції Делятин до станції Татарів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Делятин - Татарів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Яремче.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Делятин - Татарів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Делятин - Татарів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Делятин -Татарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Татарів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Татарів — Делятин

За маршрутом Делятин - Татарів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Делятин - Татарів Показати тільки електрички сполученням Делятин - Татарів