З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демблін - Рейовиц
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демблін - Рейовиц:

Розклад поїздів Демблін Рейовиц на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Демблін Рейовиц найчастіше зупиняються на станціях Пулави Място, Наленчув, Люблин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.40 зі станції Демблін, в кінцевий же пункт Рейовиц прибувають вони відповідно о 21.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демблін Рейовиц є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демблін - Рейовиц складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Демблін - Рейовиц можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
068Л Варшава Київ 19.40
Демблін
21.44
Рейовиц
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демблін -Рейовиц можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демблін — Рейовиц

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рейовиц — Демблін