У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Бохня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Бохня:

Розклад поїздів Дембица Бохня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Бохня найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Бохня прибувають вони відповідно о 06.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Бохня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Бохня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Бохня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
06.09
Бохня
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
06.09
Бохня
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Бохня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Бохня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бохня — Дембица