У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Бжег
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Бжег:

Розклад поїздів Дембица Бжег на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Бжег найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Бжег прибувають вони відповідно о 10.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Бжег є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Бжег складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Бжег можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
10.11
Бжег
4 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
10.11
Бжег
4 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Бжег можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Бжег

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бжег — Дембица