У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Ченстохова
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Ченстохова:

Розклад поїздів Дембица Ченстохова на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Ченстохова найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Ченстохова прибувають вони відповідно о 08.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Ченстохова є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Ченстохова складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Ченстохова можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
08.50
Ченстохова
3 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
08.50
Ченстохова
3 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Ченстохова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Ченстохова

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ченстохова — Дембица