У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Краків Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Краків Головний:

Розклад поїздів Дембица Краків Головний на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Краків Головний найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Краків Головний прибувають вони відповідно о 07.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Краків Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Краків Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Краків Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
07.13
Краків Головний
1 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
07.13
Краків Головний
1 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Краків Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Краків Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків Головний — Дембица