У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Київ:

Розклад поїздів Дембица Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Київ найчастіше зупиняються на станціях Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.37 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дембица - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 22.37
Дембица
17.21
Київ-Пас.
18 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Дембица