З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Ланьцут
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Ланьцут:

Розклад поїздів Дембица Ланьцут на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Ланьцут найчастіше зупиняються на станціях Жешов, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35, 22.37 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Ланьцут прибувають вони відповідно о 23.13, 23.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Ланьцут є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Ланьцут складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дембица - Ланьцут можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 22.35
Дембица
23.13
Ланьцут
38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 22.37
Дембица
23.20
Ланьцут
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Ланьцут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Ланьцут

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ланьцут — Дембица