У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Львів:

Розклад поїздів Дембица Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Львів найчастіше зупиняються на станціях Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35, 22.37 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дембица - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 22.35
Дембица
06.10
Львів
7 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 22.37
Дембица
06.10
Львів
7 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дембица