У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Олава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Олава:

Розклад поїздів Дембица Олава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Олава найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Олава прибувають вони відповідно о 10.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Олава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Олава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Олава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
10.22
Олава
4 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
10.22
Олава
4 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Олава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Олава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олава — Дембица