У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Ополе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Ополе:

Розклад поїздів Дембица Ополе на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Ополе найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Ополе Главна прибувають вони відповідно о 09.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Ополе є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Ополе складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Ополе можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
09.47
Ополе Главна
4 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
09.47
Ополе Главна
4 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Ополе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Ополе

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ополе — Дембица