З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Перемишль Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Перемишль Головний:

Розклад поїздів Дембица Перемишль Головний на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Перемишль Головний найчастіше зупиняються на станціях Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35, 22.37 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 00.16, 00.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Перемишль Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Перемишль Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дембица - Перемишль Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 22.35
Дембица
00.16
Перемишль Головний
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 22.37
Дембица
00.20
Перемишль Головний
1 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Перемишль Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль Головний — Дембица