У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Вроцлав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Вроцлав:

Розклад поїздів Дембица Вроцлав на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Вроцлав найчастіше зупиняються на станціях Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.25 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Вроцлав Головний прибувають вони відповідно о 10.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Вроцлав є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Вроцлав складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дембица - Вроцлав можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 05.25
Дембица
10.40
Вроцлав Головний
5 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 05.25
Дембица
10.40
Вроцлав Головний
5 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Вроцлав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Вроцлав

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вроцлав — Дембица