У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дембица - Жешов
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дембица - Жешов:

Розклад поїздів Дембица Жешов на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Дембица Жешов найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.35, 22.37 зі станції Дембица, в кінцевий же пункт Жешов прибувають вони відповідно о 22.59, 23.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дембица Жешов є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дембица - Жешов складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дембица - Жешов можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Львів 22.35
Дембица
22.59
Жешов
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Київ 22.37
Дембица
23.02
Жешов
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дембица -Жешов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дембица — Жешов

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жешов — Дембица